Zestaw super eksperymentów 6 w 1

Cena
99,99 zł
W magazynie
SKU
877101
Dodaj do ulubionych
Duża ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Dzięki Zestawowi super-eksperymentów 6 w 1 od Science4you wejdziesz do świata wspaniałych i fascynujących eksperymentów. Stwórz zabawne tornado i szalonego glutozelka. Dowiedz się, jak wystrzelić chemiczną rakietę, zbadać odciski palców oraz przygotować chemiczną eksplozję. Przygotuj erupcję wulkanu, poznaj warstwy ziemi i wyrusz w podróz kosmiczną. Wykonaj 150 eksperymentów i zostań super naukowcem! Zestaw składa się z aż 68 komponentów!

Pobierz książeczkę z eksperymentami >

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 50 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Zestawy naukowe Science 4 You

Seria Science4You od firmy Trefl oferuje dzieciom możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi Science 4 You, dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

WIĘCEJ O SERII

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw super eksperymentów 6 w 1
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Zestaw super eksperymentów 6 w 1
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).