Trefl na Zabawce Roku - edycja jesień 2019

Miło nam poinformować, że 5 listopada 2019 firma Trefl uczestniczyła w prestiżowym konkursie branżowym - Zabawka Roku.

Do konkursu zgłoszone zostały nasze nowe serie zabawek - kulko - klocki Lalaboom Hape, a także gra Mistakos Wyższy Szczebel. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem rodziców oraz gwiazd uczestniczących w wydarzeniu.

Zabawka Roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce oraz znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. To także wywołanie społecznej dyskusji o znaczeniu zabawy w życiu dziecka.

Cele konkursu:

Dwa razy w roku wybierane są najbardziej wartościowe zabawki sezonu. Jury ocenia i testuje zabawki pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci są promowane w mediach, aby rodzice mogli świadomie zdecydować się na kupienie najlepszych produktów dla swojego dziecka.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej akcji: www.zabawkaroku.pl

Trefl na Zabawce Roku - edycja jesień 2019

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).