Puzzle dla dzieci

Nasze puzzle to produkty tworzone z myślą o dzieciach w różnym wieku. Wśród dziecięcych puzzli znajdziesz układanki dla dzieci już od 1 roku życia. Puzzle dla dzieci oparte o popularne licencje, takie jak Kraina Lodu, Psi Patrol, Świnka Peppa, Kicia Kocia, Rodzina Treflików i wiele innych.

Puzzle dla dorosłych

Nasze puzzle to także wysokoelementowe układanki dla młodzieży i dorosłych. Puzzle wysokoelementowe to układanki składające się z 500, 1000, 1500, 2000, 3000 oraz 6000 elementów. Oferta naszych puzzli dla dorosłych to setki wzorów z różnorodnymi motywami, m.in. zwierzęta, widoki, miasta, czy obrazy znanych malarzy.

Akcesoria do puzzli

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego stworzyliśmy akcesoria, dedykowane wszystkim fanom puzzli. Wśród nich znajdują się maty do puzzli o różnych wielkościach, pasujące do układanek od 500 do nawet 6000 elementów. W trakcie układania puzzli pomocny będzie także sorter, dzięki któremu posegregujesz elementy swojej układanki. W naszej ofercie akcesoriów znajduje się także specjalny klej do puzzli, który pozwoli skleić i odpowiednio zaimpregnować ułożone obrazy. 

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).