Bestseller

VTech - Kidizoom Smart Watch - niebieski

Cena
0,00 zł
Brak w magazynie
SKU
299234
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wielofunkcyjny Kidizoom Smart Watch niebieski to gadżet elektroniczny na rękę, który pozwala dzieciom wejść w świat zaawansowanej technologii w zabawny, interaktywny, bezpieczny i edukacyjny sposób. 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Kidizoom Smart Watch

Wielofunkcyjny zegarek dla dzieci

Zdjęcia i filmy: Pierwszy aparat w formie zegarka o rozdzielczości 0.3 megapikseli. Zrób zdjęcie albo krótki filmik i dodaj graficzne efekty specjalne. Możliwość podłączenia do komputera umożliwia dzieciom zgrywanie, ładowanie zdjęć i filmów i kreatywną zabawę. Zegarek: Do wyboru jest 50 wzorów tarcz: zarówno analogowych i cyfrowych. Łatwa zmiana między zegarem analogowym i cyfrowym ułatwia dzieciom naukę zegara. Funkcje: stoper, czasomierz i alarm. Dyktafon i gry: Wbudowany w urządzenie dyktafon posiada funkcje zmiany głosu 3 gry: Detektyw, Zakręcone puzzle i Tańczący Palec

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: VTech - Kidizoom Smart Watch - niebieski
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: VTech - Kidizoom Smart Watch - niebieski
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).