VTech - Kidizoom Twist Plus - niebieski

Cena
0,00 zł
Brak w magazynie
SKU
293800
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Kidizoom Twist Plus w niebieskiej wersji to nowoczesny aparat fotograficzny, który dostosowany jest do potrzeb i umiejętności małych dzieci. Zachęć swoje dziecko do rozwijania kreatywności i pozwól mu fotografować i kreować własny, wspaniały świat. 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Kidizoom Twist Plus

Dziecinnie prosty aparat

Kidizoom to wyjątkowy aparat, który nie wymaga zaawansowanej wiedzy, by nauczyć się nim posługiwać. Dzięki funkcji Twist, dzieci będą mogły obracać obiektyw. Pozwoli to pstrykać zdjęcia przed sobą, a także tworzyć mistrzowskie selfie. Dzięki Kidizoom dzieci odkryją niezwykłą pasję, jaką jest fotografowanie.

Jeszcze więcej radości dzięki wielu funkcjom

Główne funkcje aparatów Kidizoom: filtry w różnych kolorach, różnorodne efekty animacji, nagrywanie informacji głosowych, gry z możliwością personalizacji. Projektanci zadbali o trwałość zabawki. Ma ona opływowe kształty, które zwiększają odporność na uderzenia. Aparat jest obudowany miękkim, wytrzymałym tworzywem, co również zwiększa jego trwałość. Aparat Kidizoom zachęca do aktywności i kreatywności, którą dzieci mogą wykazać się przy przerabianiu zdjęć. Kidizoom posiada takie cechy jak: matryca 2 Mpix, 4-krotny zoom cyfrowy, kolorowy ekran 2,2 cala, wbudowana lampa błyskowa, 56 MB pamięci wbudowanej (pozwala na wykonanie do 400 zdjęć lub nagranie 10 min. filmu), 5 łatwych gier, które zapewnią świetną rozrywkę dla najmłodszych, np. w podróży.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: VTech - Kidizoom Twist Plus - niebieski
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: VTech - Kidizoom Twist Plus - niebieski
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).